Seminarium szkoleniowe w Instytucie Yad Vashem w Izraelu

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie wraz z Instytutem Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu Yad Vashem w Jerozolimie zaprasza do uczestnictwa w seminarium szkoleniowym dla polskich edukatorów, które odbędzie się w dniach 21–29 października 2017 r. w Jerozolimie w Izraelu.

YV MAIN

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalająca na udział w warsztatach prowadzonych w jęz. angielskim, przesłanie formularza zgłoszeniowego.
Szczegółowe warunki uczestnictwa określa regulamin rekrutacji.

Zgłoszenia:
Rekrutacja uczestników prowadzona jest przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać do p. Anny Różańskiej, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin: 14 września 2017 r.

Koszty:
Każdy uczestnik zakwalifikowany na seminarium pokrywa koszty podróży i ubezpieczenia oraz wnosi opłatę w wysokości 100€ wynikającą z organizacji szkolenia, określoną przez Yad Vashem, na rachunek wskazany przez Yad Vashem.
Organizatorzy seminarium pokrywają koszty ekspertów polskich i izraelskich, warsztatów, transportu na miejscu, zakwaterowania i wyżywienia uczestników.

Regulamin rekrutacji
Informacje o szkoleniu

Zachęcamy zainteresowanych do zgłaszania się na seminarium.

Seminarium jest realizowane w ramach programu ORE "Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów", któremu patronują Ministerstwa Edukacji w Polsce i Izraelu, a partnerami są Instytut Polski w Tel Awiwie i Instytut Yad Vashem w Jerozolimie.

logo menloga IP logo yad vashem